Eurohoist sărbătorește 15 ANI

Eurohoist (23 iunie 2021) – Mixer Hoisting, o companie Corporation, își comemorează cea de-a 15-a aniversare prin sărbătorirea membrilor echipei și a comunității locale.
Produsele Eurohoist împuternicesc acum 15 ani aprovizionarea construcțiilor, construcțiile și predarea materialelor. Sunt dezvoltate și fabricate pentru a oferi o calitate de neegalat, valoare durabilă și performanță de vârf. Create având în vedere clientul, produsele Eurohoist încorporează detalii atent lucrate pentru a se asigura că produsele sale oferă o funcționare simplă, intuitivă și, mai presus de toate, fiabilă.
„Aș dori să felicit echipa noastră devotată de la Mixer pentru cei 15 ani de servicii dedicate industriei, clienților și distribuitorilor noștri”, a declarat directorul general Yan, directorul general. „Munca lor grea și dedicarea sunt motivul pentru care MIxer este un lider în industrie și un membru valoros al comunității noastre locale.”
„Este important pentru noi să ne arătăm aprecierea membrilor echipei noastre și comunității locale pentru tot sprijinul acordat în ultimii 15 ani”, a spus Yan. „Succesul nostru se bazează pe dăruirea membrilor echipei noastre și a familiilor acestora.”

QQ图片20210707110951


Ora postării: 24-jun-2021